Argoda Planlı, Programlı Hırsızlık; Dolandırıcılık bulmacada nedir?

Argoda Planlı, Programlı Hırsızlık; Dolandırıcılık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Argoda Planlı, Programlı Hırsızlık; Dolandırıcılık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Argoda Planlı, Programlı Hırsızlık; Dolandırıcılık“ sorusuna cevap olarak “KLEFTECİLİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık ne demek, argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık tanımı, bulmacada argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık, bulmaca soruları argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık, bulmaca sözlüğü 'argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık', argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık açıklaması, bulmaca argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık, sözlükte argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık ne, bulmaca çözümü argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık, argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık nedir, sözlükte argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık, sözlük argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık, argoda planlı programlı hırsızlık; dolandırıcılık