Apsent, Pelin Otu İle Yapılan Yeşil Bir İçki bulmacada nedir?

Apsent, Pelin Otu İle Yapılan Yeşil Bir İçki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Apsent, Pelin Otu İle Yapılan Yeşil Bir İçki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Apsent, Pelin Otu İle Yapılan Yeşil Bir İçki“ sorusuna cevap olarak “ABSİNTH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki, bulmaca soruları apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki, bulmaca apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki, apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki açıklaması, apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki nedir, bulmacada apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki, apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki tanımı, sözlük apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki, bulmaca sözlüğü 'apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki', sözlükte apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki ne, bulmaca çözümü apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki, apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki ne demek, sözlükte apsent pelin otu i̇le yapılan yeşil bir i̇çki