Antik Yunan sanatında, ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel bulmacada nedir?

Antik Yunan sanatında, ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik Yunan sanatında, ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik Yunan sanatında, ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel“ sorusuna cevap olarak “HOLMOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, sözlük antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, sözlükte antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel ne, antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel açıklaması, bulmacada antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, bulmaca antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel ne demek, bulmaca sözlüğü 'antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel', antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel nedir, antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel tanımı, sözlükte antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel, bulmaca soruları antik yunan sanatında ayakta duran bir genç kızı betimleyen heykel