Antik Yunan evinde, toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan bulmacada nedir?

Antik Yunan evinde, toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik Yunan evinde, toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik Yunan evinde, toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan“ sorusuna cevap olarak “GYNAİKON”, “OİKOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan ne demek, bulmacada antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan, antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan tanımı, bulmaca çözümü antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan, antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan nedir, antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan açıklaması, antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan, sözlük antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan, sözlükte antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan, bulmaca soruları antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan, sözlükte antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan ne, bulmaca sözlüğü 'antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan', bulmaca antik yunan evinde toplantı ve kabul salonu işlevini gören ana mekan