Antik Roma mimarlığında, genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam bulmacada nedir?

Antik Roma mimarlığında, genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik Roma mimarlığında, genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik Roma mimarlığında, genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam“ sorusuna cevap olarak “BALNEA”, “DONARİUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

bulmaca antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam, bulmacada antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam, antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam ne demek, sözlükte antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam, antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam nedir, bulmaca çözümü antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam, bulmaca soruları antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam, sözlük antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam, antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam açıklaması, bulmaca sözlüğü 'antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam', sözlükte antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam ne, antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam, antik roma mimarlığında genel ya da özel kullanılan kküçük boyutta hamam tanımı