Antik Roma mimarisinde, tahıl deposu bulmacada nedir?

Antik Roma mimarisinde, tahıl deposu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik Roma mimarisinde, tahıl deposu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik Roma mimarisinde, tahıl deposu“ sorusuna cevap olarak “HORREUM”, “THERMAE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte antik roma mimarisinde tahıl deposu ne, antik roma mimarisinde tahıl deposu nedir, sözlükte antik roma mimarisinde tahıl deposu, antik roma mimarisinde tahıl deposu açıklaması, bulmacada antik roma mimarisinde tahıl deposu, antik roma mimarisinde tahıl deposu, bulmaca antik roma mimarisinde tahıl deposu, bulmaca soruları antik roma mimarisinde tahıl deposu, bulmaca çözümü antik roma mimarisinde tahıl deposu, antik roma mimarisinde tahıl deposu ne demek, sözlük antik roma mimarisinde tahıl deposu, bulmaca sözlüğü 'antik roma mimarisinde tahıl deposu', antik roma mimarisinde tahıl deposu tanımı