Antik Roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan, etrafı sütunlarla çevr bulmacada nedir?

Antik Roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan, etrafı sütunlarla çevr“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik Roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan, etrafı sütunlarla çevr” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik Roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan, etrafı sütunlarla çevr“ sorusuna cevap olarak “HORREUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr, bulmaca sözlüğü 'antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr', sözlükte antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr ne, bulmacada antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr, antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr ne demek, antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr nedir, bulmaca antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr, bulmaca soruları antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr, sözlük antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr, bulmaca çözümü antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr, antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr, antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr tanımı, antik roma konutlarında evin bir bölümünü oluşturan etrafı sütunlarla çevr açıklaması