Antalya Yakınlarında, Tübitak Tarafından Kurulan Gözlemevinin Adı bulmacada nedir?

Antalya Yakınlarında, Tübitak Tarafından Kurulan Gözlemevinin Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antalya Yakınlarında, Tübitak Tarafından Kurulan Gözlemevinin Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antalya Yakınlarında, Tübitak Tarafından Kurulan Gözlemevinin Adı“ sorusuna cevap olarak “BAKIRLI TEPE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı açıklaması, bulmaca çözümü antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı, antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı, sözlükte antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı, bulmacada antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı, sözlük antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı, antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı nedir, sözlükte antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı ne, bulmaca soruları antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı, antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı tanımı, antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı ne demek, bulmaca sözlüğü 'antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı', bulmaca antalya yakınlarında tübitak tarafından kurulan gözlemevinin adı