Antakya-Halep Arasında, Suriye Sınırına Çok Yakın Bir Yerde Bulunan Kaynak Su bulmacada nedir?

Antakya-Halep Arasında, Suriye Sınırına Çok Yakın Bir Yerde Bulunan Kaynak Su“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antakya-Halep Arasında, Suriye Sınırına Çok Yakın Bir Yerde Bulunan Kaynak Su” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antakya-Halep Arasında, Suriye Sınırına Çok Yakın Bir Yerde Bulunan Kaynak Su“ sorusuna cevap olarak “AYNDİLGE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

bulmacada antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su, bulmaca sözlüğü 'antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su', antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su nedir, sözlükte antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su ne, antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su tanımı, antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su ne demek, sözlükte antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su, bulmaca çözümü antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su, sözlük antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su, antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su, antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su açıklaması, bulmaca antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su, bulmaca soruları antakya-halep arasında suriye sınırına çok yakın bir yerde bulunan kaynak su