Antakya, Hatay'ın Sevilen Soğuk Mezelerden Biri bulmacada nedir?

Antakya, Hatay'ın Sevilen Soğuk Mezelerden Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antakya, Hatay'ın Sevilen Soğuk Mezelerden Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antakya, Hatay'ın Sevilen Soğuk Mezelerden Biri“ sorusuna cevap olarak “ABUGANNUC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri, antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri açıklaması, antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri nedir, sözlük antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri, bulmaca sözlüğü 'antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri', antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri tanımı, bulmacada antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri, sözlükte antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri, bulmaca çözümü antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri, sözlükte antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri ne, antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri ne demek, antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri, bulmaca soruları antakya hatayın sevilen soğuk mezelerden biri