Antakya Kenti Yakınında, Şelaleriyle Ünlü Mesire bulmacada nedir?

Antakya Kenti Yakınında, Şelaleriyle Ünlü Mesire“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antakya Kenti Yakınında, Şelaleriyle Ünlü Mesire” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antakya Kenti Yakınında, Şelaleriyle Ünlü Mesire“ sorusuna cevap olarak “HArBİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

sözlükte antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire ne, bulmaca sözlüğü 'antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire', antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire ne demek, sözlükte antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire, antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire nedir, sözlük antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire, antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire açıklaması, antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire tanımı, antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire, bulmaca çözümü antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire, bulmaca antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire, bulmacada antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire, bulmaca soruları antakya kenti yakınında şelaleriyle ünlü mesire