Angıt' Denilen, Ördeğe Benzer Bir Kuş bulmacada nedir?

Angıt' Denilen, Ördeğe Benzer Bir Kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Angıt' Denilen, Ördeğe Benzer Bir Kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Angıt' Denilen, Ördeğe Benzer Bir Kuş“ sorusuna cevap olarak “AGGIT”, “AGIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte angıt denilen ördeğe benzer bir kuş, bulmaca angıt denilen ördeğe benzer bir kuş, angıt denilen ördeğe benzer bir kuş açıklaması, angıt denilen ördeğe benzer bir kuş nedir, angıt denilen ördeğe benzer bir kuş, bulmaca sözlüğü 'angıt denilen ördeğe benzer bir kuş', bulmaca çözümü angıt denilen ördeğe benzer bir kuş, bulmaca soruları angıt denilen ördeğe benzer bir kuş, sözlük angıt denilen ördeğe benzer bir kuş, sözlükte angıt denilen ördeğe benzer bir kuş ne, angıt denilen ördeğe benzer bir kuş ne demek, angıt denilen ördeğe benzer bir kuş tanımı, bulmacada angıt denilen ördeğe benzer bir kuş