Anayurdu Amerika Olan, Mızraksı Ve Etli Yapraklı Bir Bitki bulmacada nedir?

Anayurdu Amerika Olan, Mızraksı Ve Etli Yapraklı Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Anayurdu Amerika Olan, Mızraksı Ve Etli Yapraklı Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Anayurdu Amerika Olan, Mızraksı Ve Etli Yapraklı Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “AÇAVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki, sözlükte anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki ne, anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki açıklaması, bulmaca sözlüğü 'anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki', sözlükte anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki, bulmaca anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki, anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki, bulmacada anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki, sözlük anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki, bulmaca çözümü anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki, anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki nedir, anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki ne demek, anayurdu amerika olan mızraksı ve etli yapraklı bir bitki tanımı