Allium porrum olarak tanımlanan, zambakgillerden, sapından yararlanılan, ço bulmacada nedir?

Allium porrum olarak tanımlanan, zambakgillerden, sapından yararlanılan, ço“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Allium porrum olarak tanımlanan, zambakgillerden, sapından yararlanılan, ço” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Allium porrum olarak tanımlanan, zambakgillerden, sapından yararlanılan, ço“ sorusuna cevap olarak “PIRASA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço nedir, allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço açıklaması, allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço, bulmaca sözlüğü 'allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço', sözlükte allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço, allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço ne demek, sözlük allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço, allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço tanımı, sözlükte allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço ne, bulmaca allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço, bulmacada allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço, bulmaca soruları allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço, bulmaca çözümü allium porrum olarak tanımlanan zambakgillerden sapından yararlanılan ço