Aldırış Etmemek, Önem Vermemek bulmacada nedir?

Aldırış Etmemek, Önem Vermemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aldırış Etmemek, Önem Vermemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aldırış Etmemek, Önem Vermemek“ sorusuna cevap olarak “UMURSAMAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük aldırış etmemek önem vermemek, aldırış etmemek önem vermemek açıklaması, aldırış etmemek önem vermemek ne demek, aldırış etmemek önem vermemek nedir, bulmaca çözümü aldırış etmemek önem vermemek, sözlükte aldırış etmemek önem vermemek, bulmaca soruları aldırış etmemek önem vermemek, bulmacada aldırış etmemek önem vermemek, sözlükte aldırış etmemek önem vermemek ne, aldırış etmemek önem vermemek tanımı, bulmaca aldırış etmemek önem vermemek, bulmaca sözlüğü 'aldırış etmemek önem vermemek', aldırış etmemek önem vermemek