Akdeniz Bölgesinde Ve Afrika'da Yetişen Çok Yıllık, Yumrulu Ve Otsu Bir Bitki bulmacada nedir?

Akdeniz Bölgesinde Ve Afrika'da Yetişen Çok Yıllık, Yumrulu Ve Otsu Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akdeniz Bölgesinde Ve Afrika'da Yetişen Çok Yıllık, Yumrulu Ve Otsu Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akdeniz Bölgesinde Ve Afrika'da Yetişen Çok Yıllık, Yumrulu Ve Otsu Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “ABDÜLLEZİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki açıklaması, bulmacada akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki, bulmaca soruları akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki, sözlük akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki, akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki ne demek, bulmaca çözümü akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki, akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki, sözlükte akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki ne, akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki nedir, sözlükte akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki, bulmaca sözlüğü 'akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki', akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki tanımı, bulmaca akdeniz bölgesinde ve afrikada yetişen çok yıllık yumrulu ve otsu bir bitki