Ahırda ineklerin yattığı tahta, döşeme bulmacada nedir?

Ahırda ineklerin yattığı tahta, döşeme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ahırda ineklerin yattığı tahta, döşeme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ahırda ineklerin yattığı tahta, döşeme“ sorusuna cevap olarak “BATOMA”, “BEGE”, “PATOME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme', sözlükte ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme ne, ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme tanımı, ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme nedir, ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme ne demek, ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme açıklaması, bulmaca çözümü ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme, sözlükte ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme, ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme, bulmacada ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme, sözlük ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme, bulmaca ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme, bulmaca soruları ahırda ineklerin yattığı tahta döşeme