Afyondan çıkarılan, öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde bulmacada nedir?

Afyondan çıkarılan, öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyondan çıkarılan, öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyondan çıkarılan, öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde“ sorusuna cevap olarak “KODEİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde, sözlükte afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde, afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde nedir, bulmaca çözümü afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde, bulmaca sözlüğü 'afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde', afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde tanımı, afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde, sözlükte afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde ne, afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde ne demek, afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde açıklaması, bulmacada afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde, sözlük afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde, bulmaca afyondan çıkarılan öksürüğü kesmek için hekimlikte kullanılan bir madde