Afyon Yöresinde Yetişen, Kalın Kabuklu Bir Çesit Kıs Üzümü bulmacada nedir?

Afyon Yöresinde Yetişen, Kalın Kabuklu Bir Çesit Kıs Üzümü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyon Yöresinde Yetişen, Kalın Kabuklu Bir Çesit Kıs Üzümü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyon Yöresinde Yetişen, Kalın Kabuklu Bir Çesit Kıs Üzümü“ sorusuna cevap olarak “KATIGARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü nedir, bulmaca çözümü afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü, sözlük afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü, sözlükte afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü, sözlükte afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü ne, afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü, bulmacada afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü, afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü açıklaması, bulmaca soruları afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü, afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü tanımı, bulmaca afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü, afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü ne demek, bulmaca sözlüğü 'afyon yöresinde yetişen kalın kabuklu bir çesit kıs üzümü'