Afyon Yöresinde Yetişen, Beyaz İnce Kabuklu Üzüm bulmacada nedir?

Afyon Yöresinde Yetişen, Beyaz İnce Kabuklu Üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyon Yöresinde Yetişen, Beyaz İnce Kabuklu Üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyon Yöresinde Yetişen, Beyaz İnce Kabuklu Üzüm“ sorusuna cevap olarak “MARSIMANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmacada afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm, afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm, bulmaca soruları afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm, sözlükte afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm ne, bulmaca sözlüğü 'afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm', afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm ne demek, afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm nedir, bulmaca çözümü afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm, bulmaca afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm, sözlük afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm, afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm açıklaması, afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm tanımı, sözlükte afyon yöresinde yetişen beyaz i̇nce kabuklu üzüm