Afyon Yöresinde Yetişen, İri, Yuvarlak Kara Üzüm bulmacada nedir?

Afyon Yöresinde Yetişen, İri, Yuvarlak Kara Üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyon Yöresinde Yetişen, İri, Yuvarlak Kara Üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyon Yöresinde Yetişen, İri, Yuvarlak Kara Üzüm“ sorusuna cevap olarak “ŞATIGARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm, sözlük afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm, sözlükte afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm ne, bulmacada afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm, bulmaca çözümü afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm, afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm ne demek, afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm açıklaması, bulmaca afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm, afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm tanımı, bulmaca sözlüğü 'afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm', afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm nedir, sözlükte afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm, afyon yöresinde yetişen i̇ri yuvarlak kara üzüm