Afrika'da Ve Madagaskar'da Yetişen Büyük, Etli, Üzümsü Meyvalı, Otsu Bir Bitki bulmacada nedir?

Afrika'da Ve Madagaskar'da Yetişen Büyük, Etli, Üzümsü Meyvalı, Otsu Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afrika'da Ve Madagaskar'da Yetişen Büyük, Etli, Üzümsü Meyvalı, Otsu Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afrika'da Ve Madagaskar'da Yetişen Büyük, Etli, Üzümsü Meyvalı, Otsu Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “AFRAMOMUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki, sözlükte afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki, bulmaca soruları afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki, bulmacada afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki, afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki ne demek, sözlük afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki, afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki nedir, sözlükte afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki ne, afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki tanımı, afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki açıklaması, bulmaca sözlüğü 'afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki', afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki, bulmaca afrikada ve madagaskarda yetişen büyük etli üzümsü meyvalı otsu bir bitki