Afrika’nın en yüksek dağı Kilimanjaro’nun, yerli dillerde “özgürlük” anlamı bulmacada nedir?

Afrika’nın en yüksek dağı Kilimanjaro’nun, yerli dillerde “özgürlük” anlamı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afrika’nın en yüksek dağı Kilimanjaro’nun, yerli dillerde “özgürlük” anlamı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afrika’nın en yüksek dağı Kilimanjaro’nun, yerli dillerde “özgürlük” anlamı“ sorusuna cevap olarak “UHURU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı ne demek, bulmacada afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı, afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı, bulmaca çözümü afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı, sözlükte afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı ne, sözlük afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı, bulmaca soruları afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı, bulmaca sözlüğü 'afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı', afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı açıklaması, afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı tanımı, bulmaca afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı, sözlükte afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı, afrika’nın en yüksek dağı kilimanjaro’nun yerli dillerde “özgürlük” anlamı nedir