Afrika’da, Victoria gölünde bir ad bulmacada nedir?

Afrika’da, Victoria gölünde bir ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afrika’da, Victoria gölünde bir ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afrika’da, Victoria gölünde bir ad“ sorusuna cevap olarak “UKUREWE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca afrika’da victoria gölünde bir ad, sözlükte afrika’da victoria gölünde bir ad ne, sözlük afrika’da victoria gölünde bir ad, bulmaca soruları afrika’da victoria gölünde bir ad, sözlükte afrika’da victoria gölünde bir ad, afrika’da victoria gölünde bir ad nedir, bulmaca sözlüğü 'afrika’da victoria gölünde bir ad', afrika’da victoria gölünde bir ad açıklaması, bulmacada afrika’da victoria gölünde bir ad, afrika’da victoria gölünde bir ad ne demek, bulmaca çözümü afrika’da victoria gölünde bir ad, afrika’da victoria gölünde bir ad tanımı, afrika’da victoria gölünde bir ad