Adıyaman'a Özgü, 'büzme' De Denilen Bir Hamur Tatlısı bulmacada nedir?

Adıyaman'a Özgü, 'büzme' De Denilen Bir Hamur Tatlısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Adıyaman'a Özgü, 'büzme' De Denilen Bir Hamur Tatlısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Adıyaman'a Özgü, 'büzme' De Denilen Bir Hamur Tatlısı“ sorusuna cevap olarak “DOLAMYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmacada adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı, sözlük adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı, bulmaca adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı, bulmaca soruları adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı, adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı, adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı açıklaması, adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı ne demek, bulmaca çözümü adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı, bulmaca sözlüğü 'adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı', adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı nedir, adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı tanımı, sözlükte adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı ne, sözlükte adıyamana özgü büzme de denilen bir hamur tatlısı