Adıyaman yöresine özgü, kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek bulmacada nedir?

Adıyaman yöresine özgü, kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Adıyaman yöresine özgü, kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Adıyaman yöresine özgü, kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek“ sorusuna cevap olarak “TAPLAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek tanımı, adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek, adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek açıklaması, bulmaca soruları adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek, adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek nedir, bulmaca sözlüğü 'adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek', bulmaca çözümü adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek, sözlük adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek, bulmacada adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek, bulmaca adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek, sözlükte adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek, sözlükte adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek ne, adıyaman yöresine özgü kuşbaşı et ve bulgurla yapılan bir yemek ne demek