Abartılı karikatürize, akılcılığı zorlayan, karşıt görüntüleri birleştiren bulmacada nedir?

Abartılı karikatürize, akılcılığı zorlayan, karşıt görüntüleri birleştiren“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Abartılı karikatürize, akılcılığı zorlayan, karşıt görüntüleri birleştiren” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Abartılı karikatürize, akılcılığı zorlayan, karşıt görüntüleri birleştiren“ sorusuna cevap olarak “MÜBALAĞA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmacada abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren, abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren açıklaması, abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren ne demek, sözlükte abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren ne, bulmaca abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren, bulmaca soruları abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren, abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren nedir, abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren, bulmaca sözlüğü 'abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren', sözlükte abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren, bulmaca çözümü abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren, sözlük abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren, abartılı karikatürize akılcılığı zorlayan karşıt görüntüleri birleştiren tanımı