Aşure'ye Benzeyen, Meyveli Ancak Tuz Da Katılan Bir Yemek bulmacada nedir?

Aşure'ye Benzeyen, Meyveli Ancak Tuz Da Katılan Bir Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşure'ye Benzeyen, Meyveli Ancak Tuz Da Katılan Bir Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşure'ye Benzeyen, Meyveli Ancak Tuz Da Katılan Bir Yemek“ sorusuna cevap olarak “AŞIRAŞİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek tanımı, sözlük aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek, bulmaca çözümü aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek, bulmaca aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek, bulmacada aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek, bulmaca soruları aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek, bulmaca sözlüğü 'aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek', aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek nedir, sözlükte aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek ne, aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek ne demek, aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek açıklaması, aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek, sözlükte aşureye benzeyen meyveli ancak tuz da katılan bir yemek