Aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan, uzun saplı ve yayvan uçlu tahta bulmacada nedir?

Aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan, uzun saplı ve yayvan uçlu tahta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan, uzun saplı ve yayvan uçlu tahta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan, uzun saplı ve yayvan uçlu tahta“ sorusuna cevap olarak “DATLAŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta, bulmaca çözümü aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta, bulmacada aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta, aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta ne demek, aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta açıklaması, sözlük aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta, aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta nedir, bulmaca sözlüğü 'aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta', sözlükte aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta, sözlükte aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta ne, bulmaca aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta, bulmaca soruları aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta, aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta tanımı