Aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan, uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe bulmacada nedir?

Aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan, uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan, uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan, uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe“ sorusuna cevap olarak “MABLAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe ne demek, bulmaca sözlüğü 'aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe', sözlük aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe, bulmaca soruları aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe, aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe nedir, aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe açıklaması, bulmaca aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe, sözlükte aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe ne, bulmaca çözümü aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe, aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe tanımı, aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe, sözlükte aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe, bulmacada aşure kazanlarını karıştırmakta kullanılan uzun saplı ve yayvan uçlu tahta kepçe