Aşınma, Genişleme, Laçka Olma bulmacada nedir?

Aşınma, Genişleme, Laçka Olma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşınma, Genişleme, Laçka Olma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşınma, Genişleme, Laçka Olma“ sorusuna cevap olarak “BABULLUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca aşınma genişleme laçka olma, aşınma genişleme laçka olma, aşınma genişleme laçka olma açıklaması, aşınma genişleme laçka olma ne demek, bulmacada aşınma genişleme laçka olma, sözlük aşınma genişleme laçka olma, sözlükte aşınma genişleme laçka olma ne, aşınma genişleme laçka olma nedir, bulmaca sözlüğü 'aşınma genişleme laçka olma', bulmaca soruları aşınma genişleme laçka olma, bulmaca çözümü aşınma genişleme laçka olma, sözlükte aşınma genişleme laçka olma, aşınma genişleme laçka olma tanımı