Aşılanmamış zeytin ağacı, yabani ağaç bulmacada nedir?

Aşılanmamış zeytin ağacı, yabani ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşılanmamış zeytin ağacı, yabani ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşılanmamış zeytin ağacı, yabani ağaç“ sorusuna cevap olarak “DELİCE”, “ELİCE”, “PERKENT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç, aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç açıklaması, aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç, aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç tanımı, bulmaca sözlüğü 'aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç', aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç ne demek, bulmacada aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç, bulmaca çözümü aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç, sözlükte aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç, sözlükte aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç ne, sözlük aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç, bulmaca aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç, aşılanmamış zeytin ağacı yabani ağaç nedir