Aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan, bulmacada nedir?

Aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan,“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan,” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan,“ sorusuna cevap olarak “DELİCE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan tanımı, aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan ne demek, sözlük aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan, bulmacada aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan, sözlükte aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan ne, bulmaca sözlüğü 'aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan', aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan nedir, bulmaca çözümü aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan, aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan açıklaması, bulmaca soruları aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan, aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan, bulmaca aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan, sözlükte aşılacak bir engelin bir yanında oluşturularak öbür yana ulaşımı sağlayan