Ağzın, Dişleri Örten Ve Dışarıya Doğru Kıvrılan Üst Ve Alt Kenarları bulmacada nedir?

Ağzın, Dişleri Örten Ve Dışarıya Doğru Kıvrılan Üst Ve Alt Kenarları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağzın, Dişleri Örten Ve Dışarıya Doğru Kıvrılan Üst Ve Alt Kenarları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağzın, Dişleri Örten Ve Dışarıya Doğru Kıvrılan Üst Ve Alt Kenarları“ sorusuna cevap olarak “DUDAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları, ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları ne demek, ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları açıklaması, ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları tanımı, bulmaca soruları ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları, bulmaca çözümü ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları, ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları nedir, bulmaca ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları, bulmaca sözlüğü 'ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları', bulmacada ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları, sözlükte ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları ne, sözlükte ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları, sözlük ağzın dişleri örten ve dışarıya doğru kıvrılan üst ve alt kenarları