Ağzı geniş, yayvan, büyükçe su kabı bulmacada nedir?

Ağzı geniş, yayvan, büyükçe su kabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağzı geniş, yayvan, büyükçe su kabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağzı geniş, yayvan, büyükçe su kabı“ sorusuna cevap olarak “BADYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı açıklaması, ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı nedir, bulmaca soruları ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı, bulmaca sözlüğü 'ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı', ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı ne demek, sözlükte ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı, bulmaca ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı, ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı, bulmaca çözümü ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı, sözlükte ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı ne, sözlük ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı, ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı tanımı, bulmacada ağzı geniş yayvan büyükçe su kabı