Ağdalı, koyu kıvamlı bir maddenin özelliği, ağdalık bulmacada nedir?

Ağdalı, koyu kıvamlı bir maddenin özelliği, ağdalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağdalı, koyu kıvamlı bir maddenin özelliği, ağdalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağdalı, koyu kıvamlı bir maddenin özelliği, ağdalık“ sorusuna cevap olarak “VİSKOZİTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık ne, ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık açıklaması, bulmaca soruları ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık, bulmaca ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık, ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık tanımı, ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık nedir, bulmaca sözlüğü 'ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık', ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık ne demek, bulmaca çözümü ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık, bulmacada ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık, sözlükte ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık, sözlük ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık, ağdalı koyu kıvamlı bir maddenin özelliği ağdalık