Ağacın Gövdesinden İlk Ayrılan Dal, Sürgün bulmacada nedir?

Ağacın Gövdesinden İlk Ayrılan Dal, Sürgün“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağacın Gövdesinden İlk Ayrılan Dal, Sürgün” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağacın Gövdesinden İlk Ayrılan Dal, Sürgün“ sorusuna cevap olarak “BADAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün tanımı, bulmaca ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün, sözlükte ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün ne, ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün ne demek, sözlük ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün, ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün açıklaması, ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün, bulmacada ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün, bulmaca sözlüğü 'ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün', sözlükte ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün, bulmaca soruları ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün, ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün nedir, bulmaca çözümü ağacın gövdesinden i̇lk ayrılan dal sürgün