Ağaç, taş ve madenleri oyarak şekil veren usta bulmacada nedir?

Ağaç, taş ve madenleri oyarak şekil veren usta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaç, taş ve madenleri oyarak şekil veren usta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaç, taş ve madenleri oyarak şekil veren usta“ sorusuna cevap olarak “KESKİ”, “NAKKAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta, bulmacada ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta, bulmaca çözümü ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta, sözlükte ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta, ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta nedir, ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta açıklaması, ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta ne demek, sözlükte ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta ne, bulmaca soruları ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta, ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta, sözlük ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta, bulmaca sözlüğü 'ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta', ağaç taş ve madenleri oyarak şekil veren usta tanımı