Ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan, korunmaya e bulmacada nedir?

Ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan, korunmaya e“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan, korunmaya e” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan, korunmaya e“ sorusuna cevap olarak “DENDROKRONOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e tanımı, bulmaca sözlüğü 'ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e', ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e, sözlükte ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e, bulmaca soruları ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e, bulmaca çözümü ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e, ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e nedir, ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e ne demek, sözlük ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e, ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e açıklaması, sözlükte ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e ne, bulmacada ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e, bulmaca ağaç gövdeleriyle yapılmış ve çevresinde kazılı çukuru bulunan korunmaya e