Ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde bulmacada nedir?

Ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde“ sorusuna cevap olarak “AFT”, “KARANFIL”, “SENSEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde ne demek, bulmaca soruları ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde, sözlükte ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde ne, ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde, ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde açıklaması, sözlükte ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde, ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde tanımı, bulmaca ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde, ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde nedir, bulmacada ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde, bulmaca çözümü ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde, sözlük ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde, bulmaca sözlüğü 'ağız kokusunu gidermek için çiğnenen baharatlı bir madde'