Ağır, kalın, dayanıklı ve sağlam bulmacada nedir?

Ağır, kalın, dayanıklı ve sağlam“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağır, kalın, dayanıklı ve sağlam” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağır, kalın, dayanıklı ve sağlam“ sorusuna cevap olarak “DENLİ”, “KUNT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ağır kalın dayanıklı ve sağlam, bulmaca çözümü ağır kalın dayanıklı ve sağlam, sözlükte ağır kalın dayanıklı ve sağlam ne, ağır kalın dayanıklı ve sağlam ne demek, bulmaca soruları ağır kalın dayanıklı ve sağlam, ağır kalın dayanıklı ve sağlam açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ağır kalın dayanıklı ve sağlam', ağır kalın dayanıklı ve sağlam tanımı, bulmaca ağır kalın dayanıklı ve sağlam, sözlük ağır kalın dayanıklı ve sağlam, ağır kalın dayanıklı ve sağlam, bulmacada ağır kalın dayanıklı ve sağlam, ağır kalın dayanıklı ve sağlam nedir