Ağır, hareketsiz, bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı bulmacada nedir?

Ağır, hareketsiz, bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağır, hareketsiz, bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağır, hareketsiz, bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı“ sorusuna cevap olarak “KOŞİN”, “KUNT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı tanımı, ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı nedir, ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı ne demek, ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı, sözlük ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı, bulmaca ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı, sözlükte ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı, bulmaca sözlüğü 'ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı', bulmacada ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı, ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı açıklaması, bulmaca çözümü ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı, bulmaca soruları ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı, sözlükte ağır hareketsiz bol ve kabarık tüylü bir tavuk ırkı ne