Açıldığında yatak, kapatıldığında dolap olan mobilya, dolap yatak bulmacada nedir?

Açıldığında yatak, kapatıldığında dolap olan mobilya, dolap yatak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Açıldığında yatak, kapatıldığında dolap olan mobilya, dolap yatak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Açıldığında yatak, kapatıldığında dolap olan mobilya, dolap yatak“ sorusuna cevap olarak “DOLYAT”, “OLYAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

sözlükte açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak, açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak nedir, bulmaca sözlüğü 'açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak', bulmaca çözümü açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak, açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak tanımı, bulmacada açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak, açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak ne demek, bulmaca açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak, sözlük açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak, açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak, sözlükte açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak ne, bulmaca soruları açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak, açıldığında yatak kapatıldığında dolap olan mobilya dolap yatak açıklaması