Açık yeşil ve pembe renkli, kolay işlenen, değerli bir taş bulmacada nedir?

Açık yeşil ve pembe renkli, kolay işlenen, değerli bir taş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Açık yeşil ve pembe renkli, kolay işlenen, değerli bir taş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Açık yeşil ve pembe renkli, kolay işlenen, değerli bir taş“ sorusuna cevap olarak “YEŞİM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş ne demek, bulmaca çözümü açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş, bulmaca açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş, sözlük açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş, sözlükte açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş ne, açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş, açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş nedir, açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş açıklaması, bulmaca soruları açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş, bulmaca sözlüğü 'açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş', bulmacada açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş, açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş tanımı, sözlükte açık yeşil ve pembe renkli kolay işlenen değerli bir taş