Açık Olma Durumu, Açıklık, Aydınlık bulmacada nedir?

Açık Olma Durumu, Açıklık, Aydınlık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Açık Olma Durumu, Açıklık, Aydınlık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Açık Olma Durumu, Açıklık, Aydınlık“ sorusuna cevap olarak “VUZUH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları açık olma durumu açıklık aydınlık, açık olma durumu açıklık aydınlık, sözlükte açık olma durumu açıklık aydınlık ne, açık olma durumu açıklık aydınlık nedir, bulmaca çözümü açık olma durumu açıklık aydınlık, açık olma durumu açıklık aydınlık ne demek, açık olma durumu açıklık aydınlık tanımı, bulmacada açık olma durumu açıklık aydınlık, sözlük açık olma durumu açıklık aydınlık, açık olma durumu açıklık aydınlık açıklaması, bulmaca açık olma durumu açıklık aydınlık, sözlükte açık olma durumu açıklık aydınlık, bulmaca sözlüğü 'açık olma durumu açıklık aydınlık'