Şiirde Köy Havası Veren, Pastoral Olan bulmacada nedir?

Şiirde Köy Havası Veren, Pastoral Olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şiirde Köy Havası Veren, Pastoral Olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şiirde Köy Havası Veren, Pastoral Olan“ sorusuna cevap olarak “DORİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

şiirde köy havası veren pastoral olan, şiirde köy havası veren pastoral olan nedir, bulmaca soruları şiirde köy havası veren pastoral olan, şiirde köy havası veren pastoral olan tanımı, sözlükte şiirde köy havası veren pastoral olan, bulmaca şiirde köy havası veren pastoral olan, bulmacada şiirde köy havası veren pastoral olan, bulmaca çözümü şiirde köy havası veren pastoral olan, şiirde köy havası veren pastoral olan açıklaması, sözlükte şiirde köy havası veren pastoral olan ne, bulmaca sözlüğü 'şiirde köy havası veren pastoral olan', şiirde köy havası veren pastoral olan ne demek, sözlük şiirde köy havası veren pastoral olan