Şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren, bulaşıcı, salgın ve öldürücü hastalık bulmacada nedir?

Şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren, bulaşıcı, salgın ve öldürücü hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren, bulaşıcı, salgın ve öldürücü hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren, bulaşıcı, salgın ve öldürücü hastalık“ sorusuna cevap olarak “KOLERA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık, bulmaca soruları şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık, şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık ne demek, şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık açıklaması, bulmacada şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık, bulmaca şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık, bulmaca sözlüğü 'şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık', sözlükte şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık ne, şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık nedir, bulmaca çözümü şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık, sözlükte şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık, şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık tanımı, sözlük şiddetli sürgün ve kusmalarla kendini gösteren bulaşıcı salgın ve öldürücü hastalık