Şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösteren,çok bulaşıcı,salgın ve öldürücü bir hastalık bulmacada nedir?

Şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösteren,çok bulaşıcı,salgın ve öldürücü bir hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösteren,çok bulaşıcı,salgın ve öldürücü bir hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösteren,çok bulaşıcı,salgın ve öldürücü bir hastalık“ sorusuna cevap olarak “KOLERA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı90

Anahtar Kelimeler:

şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık tanımı, bulmacada şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık, sözlük şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık, şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık açıklaması, sözlükte şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık ne, bulmaca şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık, şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık, bulmaca soruları şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık, sözlükte şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık, şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık ne demek, bulmaca çözümü şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık', şiddetli ishal ve kusmalarla kendini gösterençok bulaşıcısalgın ve öldürücü bir hastalık nedir