Şeker, Yağ, Un Veya İrmikle Yapılan Tatlı bulmacada nedir?

Şeker, Yağ, Un Veya İrmikle Yapılan Tatlı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Şeker, Yağ, Un Veya İrmikle Yapılan Tatlı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Şeker, Yağ, Un Veya İrmikle Yapılan Tatlı“ sorusuna cevap olarak “HELVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı nedir, şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı tanımı, sözlükte şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı, şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı, sözlük şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı, şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı açıklaması, şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı ne demek, bulmacada şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı, bulmaca şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı, sözlükte şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı ne, bulmaca sözlüğü 'şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı', bulmaca çözümü şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı, bulmaca soruları şeker yağ un veya i̇rmikle yapılan tatlı