İzmir-Aydın karayolunda, Türkiye’nin en uzun tünellerinden biri bulmacada nedir?

İzmir-Aydın karayolunda, Türkiye’nin en uzun tünellerinden biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İzmir-Aydın karayolunda, Türkiye’nin en uzun tünellerinden biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İzmir-Aydın karayolunda, Türkiye’nin en uzun tünellerinden biri“ sorusuna cevap olarak “SELATİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri, bulmaca çözümü i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri, sözlükte i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri, i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri, i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri açıklaması, i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri nedir, bulmaca sözlüğü 'i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri', i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri tanımı, bulmaca soruları i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri, sözlükte i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri ne, i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri ne demek, sözlük i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri, bulmaca i̇zmir-aydın karayolunda türkiye’nin en uzun tünellerinden biri